Belangrijke veiligheidswaarschuwing gesneden voorverpakte vleeswaren Jumbo

Jumbo heeft een veiligheidswaarschuwing geplaatst voor diverse gesneden voorverpakte vleeswaren. Jumbo is door een van zijn leveranciers van vleeswaren geïnformeerd dat de productielocatie van gesneden voorverpakte vleeswaren mogelijk besmet is met een listeriabacterie. Jumbo haalt per direct een deel van de vleeswaren uit de schappen. Jumbo vraagt klanten om deze vleeswaren niet te consumeren en terug te brengen naar één van haar winkels. Vleeswaren die nog in de schappen liggen zijn veilig om te consumeren.

Het consumeren van de genoemde producten kan een gevaar vormen voor de gezondheid. Vooral bij zwangere vrouwen, jonge kinderen, ouderen en mensen met een verzwakt afweersysteem. Mensen die vragen hebben over hun gezondheid wordt aangeraden om contact op te nemen met hun huisarts. Listeria is een bacterie die een voedselinfectie kan veroorzaken. De kans op besmetting met listeria is klein, maar de gevolgen kunnen ernstig zijn. Vooral zwangere vrouwen moeten oppassen omdat het bij die groep kan leiden tot een miskraam of vroeggeboorte. Listeria is vooral te vinden in langdurig gekoeld bewaarde producten die zonder verhitting worden gegeten.

Klanten die het product gekocht hebben, kunnen het terugbrengen naar de winkel. Zij krijgen hun geld terug. Een aankoopbon is niet nodig. Voor meer informatie kunnen klanten contact opnemen met de klantenservice van Jumbo via 0800-0220 161.

Zie ook website Jumbo

Producten belangrijke veiligheidswaarschuwing gesneden voorverpakte vleeswaren Jumbo
OmschrijvingArtikelnummerEAN CEEAN CE2gram
JUMBO KIPFILET2038598718452322183130
JUMBO ACHTERHAM6310081723754632468718375463246150
JUMBO GELD HAM-KAAS ROL1864082378408000000110
JUMBO GRILLWORST752108718449022454150
JUMBO GRILLWORST KIP2571618718452393374150
JUMBO CORNED BEEF191514232459700000095
JUMBO SCHOUDERHAM ZAV633918718375463239150
JUMBO GER. KIPFILET2038088718452322169100
LA PLACE BEENHAM2062082324360000000120
JUMBO KIPFILET VOORDEEL18515887184522369618718452289394220
JUMBO VARKENSLEVER ONGELARDEERD18895523245370000002350672000000100
JUMBO GEK. GELDERSE2571808718452393367150
JUMBO ARDENNER BHW631098718375463390150
JUMBO KATENSPEK6295881723754633458718375463345150
JUMBO KIPFILET TK ZAV20386081724523221908718452322190130
JUMBO ONTBIJTSPEK631058718452248063125
JUMBO BOTERHAMWORST ZAV2038018718452322107155
JUMBO CASSELERIB ZAV2038868718452322114150
JUMBO PALINGWORST2571608718452393381150
JUMBO LIMB BOTERHAMWORST1867052301466000000120
JUMBO BACON3054552301464000000115
JUMBO BACON BLK183453237926400000050
JUMBO ONTBIJTSPEK BLK183462237926200000050
JUMBO ACHTERHAM BLK183452237926100000050
JUMBO KIPFILET NAT NSK183459237925600000050
JUMBO SNIJMETWORST BLK183465237926800000050
JUMBO BOTERHAMWORST BLK183454237925900000050
JUMBO RUNDERROOKVL LZ183761237926500000050
JUMBO KATENSPEK GEROOKT3054202379122000000130
JUMBO ZWAN BOTERHAMWORST1866502324172000000125
JUMBO BOURGONDISCHE RIB1864482324175000000110
JUMBO BLIKBOTERHAMWORST2188448718452358885150
JUMBO PEKELVLEES1863862324170000000110
JUMBO PRESKOP1864182324176000000120
JUMBO KIPFILET FLINTERDUN18515487184522369548718452289387100
JUMBO OVENGEBAKKEN SPEK1866522379125000000130
JUMBO GEGR GEHAKT ZAV630238718375463383150
JUMBO SNIJWORST SPECIAAL1928962328228000000120
JUMBO KIPFILET1913282328227000000120
JUMBO PEPERSALAMI1913242328255000000120
JUMBO BOERENMETWORST1928198718452266425125
JUMBO PEPERCERVELAAT1928882324560000000115
JUMBO PEPERCERVELAAT192889232459100000050
JUMBO PEPERSALAMI752338718452258321150
JUMBO ACHTERHAM FLINTERDUN2038818718452322008100
JUMBO TONGKAAS1943822378434000000110
JUMBO EDELCERVELAAT EXCL1919412324613000000115
JUMBO OVENGEBAKKEN KIPFILET1864452379067000000110
JUMBO GRILLHAM GZAV630228718452304295125
JUMBO PANCETTA1919812324617000000110
JUMBO PAIN D'ARDENNE1917662324608000000110
JUMBO RUNDERSALAMI1919822324618000000120
JUMBO YORKHAM GZAV2038808718452322329115
JUMBO MOSTERDROLLADE2038828718452322015150
JUMBO ZEEUWS SPEK2038638718452322251125
JUMBO BIO CERVELAAT1941492328263000000110
JUMBO BIO KIPFILET1942132328265000000105
JUMBO SCHOUDERHAM DIKKE PLAK1972262324336000000140
JUMBO LEVERKAAS ZAV629678718375463437150
JUMBO OVENGEBAKKEN SPEK2038878718452322213120
JUMBO KIPGEHAKT1864562379062000000110
JUMBO BERLINER2571298718452393350150
JUMBO YORKHAM GEROOKT2038698718452322312105
JUMBO SL. ACHTERHAM GZAV2038688718452322305115
JUMBO COBURGER2038658718452407675130
JUMBO HAUSMACHER2731262350700000000120
JUMBO AMSTERDAMSE LEVERW1864092324346000000115
JUMBO PAARDENROOKVLEES19176423246060000002366886000000110
JUMBO BACON2036988718452322084115
JUMBO BRABANTSE SNIJMETWORST1919802324616000000120
JUMBO BEENHAM2038648718452322275120
JUMBO RUNDERLEVER GELARDEERD1863942350671000000100
JUMBO VARKENSLEVER ZAV2134428718452395989125
JUMBO BEDFORD RAUWE HAM2731232350704000000100
JUMBO KIPFILET FLD2073352324413000000110
JUMBO BEENHAM FLD2073322333781000000110
JUMBO LINEA CERVELAAT1913262324331000000115
JUMBO ROASTED PORC FLD2073332324411000000110
JUMBO SPIANATA ROMANA1917682324610000000110
JUMBO FIGUURWORST2204352324423000000115
JUMBO BIO GRILLWORST2074732333709000000100
JUMBO DUITSE SCHOTEL2075258718452322299175
JUMBO SCHWARZWALDER630968718452387069100
JUMBO TONGENWORST2134418718452348220150
JUMBO ONTBIJTSPEK PLAT1928878718452258291125
JUMBO FILET D'ARDENNE1917652324607000000115
JUMBO RUNDERLEVER ONGELARDEERD1943862350673000000110
JUMBO CHORIZO2038028718452322121125
JUMBO KIPFILET OVENGEB.2093268718452325122130
JUMBO KIPGEHAKT2089808718452325139130
JUMBO RAUWE HAM ONGEROOKT1943832328268000000115
JUMBO BOERNLEVERW. GESN2093288718452335145150
JUMBO ELZAS CERVELAAT630998718452346103150
JUMBO IT. ROASTED PORC2618422324516000000110
JUMBO TOSTIHAM2204372324425000000100
JUMBO KIPFILET TUINKRUIDEN1867012324476000000110
JUMBO LMB PAIN STRASSBOURG1865142301465000000120
JUMBO VARKENSROLLADE2038858718452322022150
JUMBO SCHARRELKIPFILET2731302350705000000110
JUMBO BOERENSCHOUDERHAM1943658718452266418150
JUMBO BIO SLAGERSACHTERHAM2087582333714000000100
JUMBO BHW DIKKE PLAK1364338718449090132150
JUMBO GEROOKT SPEK FLD2731222350688000000110
JUMBO BIO SALAMI2618412324489000000100
JUMBO BLOEDWORST1863962378899000000100
JUMBO COBURGER GEROOKT1907622324563000000100
JUMBO KALFSLEVERWORST1919832324619000000110
JUMBO MOSTERDROLLADE2731452350683000000110
JUMBO GEROOKT KIPFILET FLD2073362324414000000110
JUMBO SCHOUDERH DIKKE PL1364318718449090149150
JUMBO BIO LEVERWORST2074752333712000000110
JUMBO BIO ROOKVLEES1942102350681000000110
JUMBO GEHAKT EXCLUSIEF3002672350707000000130
JUMBO GEKOOKTE WORST PLAK2878518718452404810175
JUMBO KIPSPIESJES2878528718452404957100
JUMBO FUET PLAKJES287848871845240487290
JUMBO PEPERCERVELAAT192889235155700000050
JUMBO PEPERSALAMI752338718452429813150
JUMBO PEPERSALAMI1913242351558000000120
JUMBO BOTERHAMWORST BLK183454237925900000050
JUMBO BEDFORD RUNDERHAM1943842328259000000100
JUMBO HAUSMACHER KRUIDNAGEL2731252350701000000120
JUMBO HAAGSE LEVERWORST1863932324171000000110
JUMBO AALRAUCHSCHINKEN1919432324615000000110
JUMBO LEVERWORST2188458718452358878150
JUMBO KIPFILET ZONGEDR TOM2002952324475000000115
JUMBO BIO GEROOSTERDE RIB2344802324502000000100
JUMBO RUNDERTONG1863872350670000000110
JUMBO KIPF HONING MOSTERD2844012350686000000110
JUMBO TAPASROLLADE2619372324515000000110
JUMBO OVENGB KIPF PROVENC2731312350682000000110
JUMBO MOSTERD KRUIDNGL HAM2731272350689000000120
JUMBO MSTRD KRDNGL ROLLADE2731442350690000000120
JUMBO HONINGHAM1917692324611000000110
JUMBO GRILLWORST KAAS2093278718452322770150
Brontabel als csv (6 kB)