Moet de bijsluiter van een e-sigaret in of op een verpakkingseenheid worden aangebracht?

De bijsluiter van een e-sigaret moet in of op een verpakkingseenheid worden aangebracht.

Artikel 3.9 van de Tabaks- en rookwarenregeling vereist dat een verpakkingseenheid een bijsluiter bevat. In de praktijk betekent dit dat de verpakkingseenheid en de bijsluiter van een e-sigaret als een onlosmakelijke eenheid aan de consument geleverd wordt. Het is uitdrukkelijk niet de bedoeling dat de bijsluiter bij aankoop van een verpakkingseenheid los verstrekt wordt aan de klant.

Meer informatie

E-sigaret en navulvloeistoffen