Evenementen organiseren met hoenderachtigen, watervogels, loopvogels
Bij een uitbraak van vogelgriep kan de overheid evenementen met vogels verbieden, of extra voorwaarden stellen aan dit soort bijeenkomsten. Check daarom altijd wat er geldt voor uw locatie en dieren voordat u een evenement organiseert.
Check de actuele situatie
Bekijk de informatie op de website van Rijksoverheid: Welke maatregelen gelden voor mij als particuliere vogelhouder tijdens vogelgriep? Lees meer over Vogelgriep en evenementen met vogels.
Is het evenement dat u wilt organiseren toegestaan? Vraag dan een UBN aan en meld u evenement bij ons.
Vraag Uniek Bedrijfsnummer (UBN) aan
Voor alle evenementen en tentoonstellingen met hoenderachtigen, watervogels, loopvogels heeft u een UBN nodig voor de locatie waar het evenement plaatsvindt. Dit UBN vraagt u aan bij RVO. U kunt ook een UBN aanvragen als iemand anders dit al eerder heeft gedaan voor dezelfde locatie. Heeft u al een UBN? En wilt u deze bekijken of wijzigen? Dit kan op Mijn RVO.
Meld uw evenement aan
Een evenement moet u 14 dagen voor het evenement bij ons aanmelden. Hiervoor gebruikt u het formulier 'Kennisgeving Tentoonstellingen/Evenementen'.